O nas

 

Historia firmy rozpoczęła się w roku 2009, kiedy to jeden z zaprzyjaźnionych podhalańskich pensjonatów zwrócił się do nas z problemem kamienia szpecącego armaturę w jego łazienkach. Twarda woda dawała się we znaki także w kabinach prysznicowych.

Preparaty znanych marek doskonale radziły sobie z kamieniem i rdzą, jednak tym samym – powodowały korodowanie armatury. Wszystkiemu winna okazała się być wysoka zawartość kwasu fosforowego w produktach.

Aby rozwiązać dylemat: osad w kabinach, czy zniszczona armatura, wraz z przyjacielem postanowiliśmy stworzyć mieszaninę roztworów o niskim pH. Otrzymane środki okazały się strzałem w dziesiątkę! Stworzyliśmy produkt o niskiej zawartości kwasu, który jednocześnie bez problemu radzi sobie z  najcięższym kamieniem. Co więcej, wzbogaciliśmy recepturę o substancję aktywno-czynną, która nie tylko nabłyszcza armaturę, ale także zabezpiecza ją przed ponownym osadzaniem się brudu i kamienia. Łazienka i Toaleta szybko zaskarbiła serca właścicieli podhalańskich pensjonatów.

Idąc za ciosem, stworzyliśmy markę Domowy Expert. Wśród linii produktów znaleźć możemy m.in. odtłuszczacz i płyn uniwersalny, płyn do mycia okien, płyn do mycia naczyń, odkamieniacz AGD oraz wspomniany wcześniej środek Łazienka i Toaleta. Stale doskonalimy nasze produkty i poszerzamy ofertę o nowe rozwiązania. Obecnie pracujemy nad linią chemii profesjonalnej.

Wszystko po to, by dzielić się z Państwem środkami czystości, radzącymi sobie z najcięższymi zabrudzeniami. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

 

 

Nasza oferta skierowana jest zarówno do gospodarstw domowych, obiektów usługowych oraz przemysłowych, a także branży HoReCa.

U nas możecie Państwo liczyć na szeroki wachlarz produktów z zakresu chemii domowej (z  zastosowaniem do łazienek, toalet i kuchni), a także chemii ekologicznej.

Prócz tego, co wewnątrz, nie zapominamy o powierzchniach zewnętrznych. W Chemiko znajdziecie profesjonalne i niezawodne środki do czyszczenia kamienia, elewacji i metali, a także produkty do mycia grilla.

Dla działu HoReCa przygotowaliśmy specjalną propozycję chemii profesjonalnej oraz szeroki wybór opakowań jednorazowych, które mogą zawierać Państwa logo. Bez wątpienia takie działanie wpłynie na pozytywny odbiór Państwa marki.

Co więcej, aby móc zapewnić Państwu kompleksowe przygotowanie do sprzątania, uzupełnieniem naszej oferty są ręczniki papierowe oraz papier toaletowy. Ponadto proponujemy niezbędny sprzęt do sprzątania, m.in. gąbki, zmiotki, wiadra, rękawice oraz artykuły higieniczne.

Z naszej strony życzymy udanych zakupów, które spowodują, że sprzątanie stanie się prostsze, skuteczniejsze, a przede wszystkim – bezpieczne.