Domowy.Expert

Nasze produkty

Domowy Expert

Każdy chce, aby przestrzeń otaczająca nas była czysta. Dom - łazienka, kuchnia, garaż, miejsce pracy, obiekty usługowe. Czystość daje poczucie harmonii, piękna i spokoju. Wprowadza człowieka w stan zadowolenia z siebie i otaczającego go świata.
Trzeba niemało natrudzić się zanim  coś będzie czyste - jesteśmy zasypywani dziesiątkami reklam różnych środków czystości, porad jak sprzątać, domowymi sposobami na utrzymanie czystości.

Najlepsze rozwiązania to te, które są Proste, Skuteczne, Ekologiczne Ekonomiczne

Domowy Expert łączy to wszystko w jedną, spójną całość:

  • Daje Ci najskuteczniejsze środki czystości o innowacyjnych recepturach na bazie surowców farmaceutycznych w 100% biodegradowalnych.
  • Minimalizuje ilość produktów potrzebnych do utrzymania czystości.
  • Stosuje barwniki, konserwanty i kompozycje zapachowe jakości spożywczej wychodząc na przeciw użytkownikom wrażliwym na alergeny.
  • Jest bardzo atrakcyjny cenowo.
  • Zawsze służy pomocą!

ODTŁUSZCZACZ UNIWERSALNY

Plamy z oleju należą do jednych z najcięższych do usunięcia. Bez wątpienia, pomocny w rozprawieniu się z nim będzie odtłuszczacz uniwersalny Domowy.Expert. Poradzi sobie z tłustymi zabrudzeniami w piekarniku, grillu, a także na odzieży, plastikowych meblach, czy nawet silniku. Wystarczy, że spryskasz zatłuszczoną powierzchnię i odczekasz 4 minuty. Następnie wystarczy spłukać ją wodą i po problemie. Nowoczesna formuła oparta jest o substancje wysokiej koncentracji. Środek polecany jest zarówno do stosowania w domowych, jak i biurowych przestrzeniach.

czytaj więcej

ŁAZIENKA I TOALETA

Dzięki aktywnej formule piany do łazienek Domowy.Expert masz pewność, że środek dotrze w każdy zakamarek zabrudzonej powierzchni, jednocześnie będąc dla niej bezpiecznym. Idealnie sprawdza się jako produkt do czyszczenia chromowanych elementów, takich jak armatura. Nie zawiera cząstek szorujących, dzięki czemu możesz go użyć nawet do czyszczenia akrylowych powierzchni. Piana nadaje się do mycia wszelkich urządzeń sanitarnych i przestrzeni w łazience. Skutecznie usuwa kamień, osady wapienne, a nawet rdzawe zacieki. Nie pozostawia zacieków i smug.

czytaj więcej

PŁYN UNIWERSALNY

Płyn uniwersalny Domowy.Expert pozwoli Ci się cieszyć długotrwałą czystością i świeżością wszelkich zmywalnych powierzchni – od podłóg i frontów mebli, przez blaty, po armaturę. Skutecznie usuwa zabrudzenia i nie pozostawia przy tym zacieków i smug. Dzięki substancjom zapachowym otuli Twoje wnętrze przyjemnych zapachem dzikich kwiatów lub rumianku polnego. Szybko i efektywnie usunie brud. Dzięki formule zmiękczającej wodę spowoduje, że cząstki kurzu łatwiej uwolnią się z czyszczonej powierzchni. 

czytaj więcej

SZYBY I LUSTRA

Płyn do szyb i luster Domowy.Expert to skutecznie czyszczący i pozostawiający połysk bez smug środek do szklanych powierzchni. Doskonale nadaje się także do mycia okien, usuwając ślady po owadach. Dodatkowo, swoje zastosowanie znajdzie podczas czyszczenia kryształów i ceramiki. Za sprawą specjalnie opracowanej formuły powoduje, że na powłoce wolniej osadza się kurz. Płyn dokładnie i szybko poradzi sobie z każdymi zabrudzeniami pozostawiając czystą i wolną od zacieków powierzchnię. Łagodny zapach cytryny utrzymuje się we wnętrzu na dłużej. 

czytaj więcej

KABINY PRYSZNICOWE

Skuteczne i szybkie mycie kabiny prysznicowej. Środek do regularnego mycia, rozpyla się w postaci pianki, która szybko usuwa osad wapienny z wody, brudu, osadu z mydła i kosmetyków. Intensywnie nabłyszcza bez polerowania. Domowy Expert Kabiny Prysznicowe jest produktem przeznaczonym do bieżącego mycia. Dzięki zawartości nanocząsteczek, każde następne mycie będzie łatwiejsze! Radzi sobie równiez z wodą o średniej twardosći.

czytaj więcej

ODKAMIENIACZ

Odkamieniacz Domowy Expert to specjalistyczny środek do usuwania osadu wapiennego i rdzy z różnych powierzchni w łazienkach. Usuwa nawet grube i stare warstwy osadu a delikatny zapach wiśni sprawi, że jego uzytkowanie będzie równie przyjemne jak jego skuteczność!
Do stosowania wyłącznie na zawapnionych powierzchniach: wanny, kabiny prysznicowe, umywalki , baterie, inoks, parawany, płytki, muszle WC, fugi.
czytaj więcej

SPRAY WIELOFUNKCYJNY

Środek do mycia, odtłuszczania i odświeżania powierzchni zmywalnych .Pozostawia przyjemny zapach pomarańczy. Do stosowania na wszelkie powierzchnie zmywalne m.in.:  meble, blaty, płytki, szyby. Równiez poradzi sobie z codzienym myciem powierzchni zatłuszczonych jak okap czy piekarniaka.

czytaj więcej

ODKAMIENIACZ AGD

Odkamieniacz do sprzętu AGD w Twoim domu, to doskonały sposób na pozbycie się osadu z kamienia w czajniku elektrycznym, ekspresie do kawy czy nawet pralki. Regularne stosowania przedłuza żywotność sprzętu oraz przyczynia się do ograniczenia zużycia energii elektrycznej. Sposób użycia jest bardzo prosty, należy wsypac ok 10g- 2 łyżeczki do gotującej się wody w czajniku lub stworzyc roztwór 10g na 500ml wody a nastepnie wlać go do ekspresu. Po zakonczyniu czyszczenia urządzenia warto przepłukać bierzącą wodą.

czytaj więcej